SOUTĚŽ PRO DĚTI

Všechny děti se mohou zúčastnit výtvarné soutěže na téma „Jízda na kole v Lese“
Partnerem této tématické soutěže jsou Lesy ČR.

Soutěž je vypsána pro děti ve třech věkových kategoriích:

I 0-3 roků
II 4-6 let
III 7-10 let

V každé kategorii bude vyhlášen vítěz/ka, který získá hodnotné věcné ceny a dárkový šek v hodnotě 1.200,- na nákup oblečení 4F v eshopu, dále pak podepsaný reprezentační dres a bidon Jardy Kulhavého.

Všechna umělecká díla prosím vyfoťte nebo naskenujte a spolu s iniciály dítěte, autora prosím zašlete e-mailem na adresu poharmtb@seznam.cz

Soutěž začíná 11.6.2018 a uzávěrka je 31.8.2018, na konci prázdnin.

Do soutěže lze zařadit pouze ručně namalované nebo nakreslené obrázky, které budou co nejoriginálnější formou zobrazovat vypsané téma – tedy cyklistiku v lese. Ať už jakéhokoliv typu – maraton, sjezd, cross country, enduro nebo i výlet lesem s rodinou, přáteli apod. Prostě to, co děti nejvíc baví, ony už si budou umět poradit. Výkresy a umělecká díla, která budou očividně dílem někoho staršího, nebo nebudou splňovat vypsaná kritéria, nebudou obsahovat čitelné iniciály, budou ze soutěže automaticky vyřazena.

GDPR: Zasláním díla souhlasíte s jeho zveřejněním na našich webových stránkách a sociálních sítích. Jméno dítěte nebude nikdy zveřejněno v celém znění. Bude použité zkrácené např. Anička N. Osobní data nebudou poskytována žádným druhým ani třetím stranám a po ukončení a vyhodnocení soutěže, zaslání cen na korespondenční adresy budou veškeré shromážděné osobní údaje anonymizováni dle regulace GDPR.