Vážení přátelé – a je to tady – reprezentační trenér po konzultaci s komisí MTB a trenérskou radou zveřejnil finální nominaci na tři nejdůležitější nadcházející závody letošní sezóny:

  • Mistrovství světa v maratonu v Laissac – 26. 6. 2016
  • Mistrovství světa Cross Country a Cross Country Eliminátor + štafetu v Novém městě na Moravě – 29. 6. 2016  – 3. 7. 2016
  • Letní Olympijské hry v Rio de Janeiro 20. – 21. 8. 2016

 

1) MS XCM Laissac  (7 účastníků)

Ženy Elite:

  1. Huříková Tereza  (Superior MTB Team)
  2. Pichlíková Jana  (ČS Specialized Junior MTB Team) – samoplátce

 

Muži Elite:

  1. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing XC)
  2. Kristián Hynek (Topeak Ergon Racing Team)
  3. Pavel Boudný (Česká spořitelna – Accolade)
  4. Jiří Novák (Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team)
  5. Matouš Ulman (Česká spořitelna – Accolade)

 

  1. MS XCO, XCE, štafeta Nové Město na Moravě (36 účastníků)

XCO:

Juniorky:

  1. Šafářová Adéla (Nutrend Specialized Racing)
  2. Lukešová Denisa (ČEZ Cykloteam Tábor)
  3. Krupová Lucie (Expres CZ – Merida Team Kolín)
  4. Tvarůžková Tereza (VRV Team)

 

Junioři:

  1. Holec Richard (Nutrend Specialized Racing)
  2. Skála Jaromír (ČS Specialized Junior MTB Team)
  3. Zadák David (ČS Specialized Junior MTB Team)
  4. Jelínek Josef (Sram Mitas Trek)
  5. Zeťák Michael (Expres CZ – Merida Team Kolín)
  6. Bártek David (Bike 2000)
  7. Šimůnek Adam (KC Kooperativa SG Jablonec n.N.)

 

Ženy U23:

  1. Czeczinkarová Jana (Sram Mitas Trek)
  2. Průdková Barbora (Nutrend Specialized Racing)

 

Muži U23:

  1. Vastl Jan (Bianchi Countervail)
  2. Průdek Matěj (Nutrend Specialized Racing)
  3. Rajchart Jan (Česká spořitelna – Accolade)
  4. Kobes Lukáš (Velosport Domažlice)
  5. Stošek Martin (Symbio Cannondale Team)
  6. Schubert Štěpán (Expres CZ – Merida Team Kolín)

 

Ženy Elite:

  1. Nash Kateřina (Luna Pro Team)
  2. Štěpánová Karla (Kona Cycling Point)
  3. Škarnitzlová Jitka (Česká spořitelna – Accolade)
  4. Němcová Tereza (Superior MTB Team)
  5. Havlíková Pavla (KC Kooperativa SG Jablonec n.N.)

 

Muži Elite:

  1. Kulhavý Jaroslav (Specialized Racing XC)
  2. Cink Ondřej (Multivan Merida Biking Team)
  3. Škarnitzl Jan (Sram Mitas Trek)
  4. Nesvadba Jan (Expres CZ – Merida Team Kolín)
  5. Novák Jiří (Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team)
  6. Ulman Matouš (Česká spořitelna – Accolade)
  7. Paprstka Tomáš (Expres CZ – Merida Team Kolín)

 

XC Eliminátor:

Ženy Elite:

  1. Průdková Barbora (Nutrend Specialized Racing)
  2. Havlíková Pavla (KC Kooperativa SG Jablonec n.N.)
  3. Veselá Lucie (GT Opportunity Brno)
  4. Kuntová Vendula (Expres CZ – Merida Team Kolín)

 

Muži Elite:

  1. Nesvadba Jan (Expres CZ – Merida Team Kolín)
  2. Kubín Filip (GT Opportunity Brno)
  3. Bogár Kryštof (Superior MTB Team)
  4. Šeler Luděk (ČS Specialized Junior MTB Team)

 

štafeta:

  1. Nash Kateřina (Luna Pro Team)
  2. Holec Richard (Nutrend Specialized Racing)
  3. Průdek Matěj (Nutrend Specialized Racing)
  4. Kulhavý Jaroslav (Specialized Racing XC)

 

  1. LOH Rio de Janeiro

Ženy Elite:

  1. Nash Kateřina (Luna Pro Team)

 

Muži Elite:

  1. Kulhavý Jaroslav (Specialized Racing XC)
  2. Cink Ondřej (Multivan Merida Biking Team)
  3. Škarnitzl Jan (Sram Mitas Trek)