Registrace na aNti CORONA CUP 2020 je spuštěna!

Registrace na závody v individuálních jízdách na čas na vytyčených okruzích pro olympijské cross country aNti CORONA CUP je spuštěna a zájemci se mohou registrovat na registrace.sportsoft.cz.

aNti CORONA CUP se uskuteční v termínu od 1. do 31. května 2020 na vytyčených okruzích v lokalitách nejpopulárnějších závodů pro olympijské cross country, v Novém Městě na Moravě, Brně, Hlinsku, Městě Touškově a na pražském Zličíně.

Podmínkou účasti je mimo registrace i nutnost vybavení každého závodníka odpovídajícím měřičem, například Garmin a přihlášení v aplikaci STRAVA, kde se dosažený výkon zaznamená.

Registraci k závodu je možné provést kdykoliv v průběhu aNti CORONA CUPu, avšak zásadně před prvním průjezdem jednoho ze segmentů. Přihláška je jen jedna pro celý aNti CORONA CUP.

Nastavení aplikace STRAVA:

Strava z důvodu GDPR bohužel neposkytuje žádný jednoznačný identifikátor vaší osoby. Pro zpracování dosažených časů je nutné následující:

1.  před přihlášením upravte "Name" v aplikaci STRAVA a použijte své pravé jméno a příjmení, nikoliv přezdívku

2. po skončení aNti CORONA CUPu se budete moci vrátit ke svému původnímu oblíbenému jménu či přezdívce. O nic nepřijdete. Je to jen "public name", účet zůstává stále stejný

Kategorie: dle rozpisu ČP MTB 2020 počínaje kategorií Žáci I. a starší   (rozpis)

                    Pro závod je zavedena také kategorie mužů SuperMasters, ročník 1970 a starší.

V obdobném duchu byl spuštěn také projekt pro maratonce, kde jsou na stránkách www.cyklovyzva.cz vybrány segmenty jak z tras Českého poháru, tak českých reprezentantů.

Propozice:

Průběžné výsledky:

Výsledky jednotlivých závodů: