Partneři závodů


Něco o našich partnerech

STRABAG
  • Patříme k předním stavebním společnostem v České republice. Realizujeme všechny druhy staveb v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. Cokoliv děláme a vytváříme, podřizujeme naší filozofii, jejímiž základními stavebními kameny jsou kvalita, odbornost, kompetence a spolehlivost.
Škoda Auto
  • Více než 120 let v pohybu. Značka ŠKODA je tradičním účastníkem mezinárodního autosalonu v Ženevě. První ŠKODA vlastně nebyla ŠKODA. A nebylo to ani auto. Byl to bicykl postavený v roce 1895 mechanikem Václavem Laurinem a knihkupcem Václavem Klementem.
Hello Bank!
  • V Hello bank! sice všechno vyřídíte přes mobil, ale za tím vším je parta super lidí. Chceme být s vámi ve spojení, znát váš názor na naše produkty a služby a společně je vylepšovat. Proto se s námi můžete dát do řeči v naší komunitě Hello Spolu.
HAVEX auto
  • Řadíme se mezi největší autorizované prodejce vozů ŠKODA a SEAT v ČR s 26 letou zkušeností. Nejsme jen obyčejným prodejcem, dáváme vám vždy něco navíc, od autorizovaného servisu, přes prodej nových a ojetých vozů až po akční nabídky. Rádi jsme vám blíž, a proto pořádáme akce po celé České republice..
LESY ČR
  • Lesy České republiky, státní podnik (LČR) byly založeny dne 1.1.1992 Ministerstvem zemědělství České republiky. V roce 2007 LČR opakovaně získaly osvědčení o účasti v certifikaci lesů.
Protrenink.cz
  • Největší internetový prodejce se sportovním a fitness oblečením. U nás najdete to, co hledáte. Navštivte naši vzorkovou prodejnu s širokou nabídkou a velkými slevami!
POM-BÄR
  • POM-BÄR – to je pochoutka ve tvaru medvídka. Pombar.cz je místem, které je vhodné pro celou rodinu. Vedle detailních informací o produktech nabízí i spoustu zábavného obsahu jako Mixér volného času a spoustu dalších her pro děti.
DEVELOP
  • Jsme inovativní společnost a určujeme trendy v budoucnosti kancelářské komunikace. Poskytujeme poradenství mnohem dál než je pouhá analýza a doporučení. Dokážeme zhodnotit vaše potřeby a navrhnout konstruktivní řešení.

Generální partneři závodů

Generální partner ČSC

Hlavní partneři

Ostatní partneři